annamariacamilli_brand

Розкіш і природна натуральність, класичні традиції і неповторний стиль – основні риси ювелірних прикрас Annamaria Cammilli.

В основі бренду Cammilli лежить союз художниці Анни-Марії Камміллі та спадкового ювеліра Августо Ренаі. Оригінальні ювелірні колекції, що зачаровують своєю красою, – результат поєднання багатої жіночої фантазії і унікальних технік майстрів Флоренції.

Незвичайні тони і витончені форми для своїх шедеврів Анна-Марія запозичує у самої природи, передаючи в найдрібніших деталях різноманітний квітковий світ. Сережки і перстені Annamaria Cammilli – це досконалі природні форми, зафіксовані в золоті. Лимонний бабмук, помаранчевий абрикос, рожеве шампанське, білий лід – несподівані відтінки чотирьох нових золотих сплавів, народження яких стало справжньою сенсацією у світовій історії ювелірних прикрас.

Вироби Cammilli прикрашають вітрини елітних бутіків усього світу. Вони ексклюзивні завдяки своїй бездоганній обробці, поєднанню блиску дорогоцінних каменів і яскравих контрастів полірованого і матового золота. Перстені Annamaria Cammilli – це втілені в золоті квіти: елегантні та величні кали, розкішні троянди з алмазними крапельками роси, ніжні напіврозкриті тюльпани. Будь-яка жінка, яка прагне підкреслити свою красу та індивідуальність, не відмовиться від такого вишуканого подарунка.

Для завершеності бездоганного образу варто звернути увагу також на сережки Annamaria Cammilli – маленькі золоті копії чудових квітів, обрамлених дорогоцінними каменями.