balmain_brand

Компанія Balmain, що заснована в 1914 році у Франції початківцем-годинникарем П’єром Бальменом, сьогодні асоціюється з вишуканістю, унікальним стилем і високою якістю швейцарських годинників. Компанія швидко росла і розвивалася і вже в 1984 році торгова марка Balmain займала лідируючі позиції серед знаменитих світових брендів. У 1987 році швейцарської корпорацією Swatch Group було набуто право на випуск продукції французького годинникового бренду, що дуже позитивно позначилося на подальшій діяльності компанії. Саме тоді був остаточно сформований її власний унікальний і неповторний стиль.

За всі роки свого існування торгова марка Balmain не тільки не здала своїх лідируючих позицій, але й продовжує радувати своїх споживачів «гримучою сумішшю» з високої якості і елегантності з вкрапленням сміливих новаторських дизайнерських рішень, що перетворюють годинник Balmain в справжню знахідку для модників і модниць.

Годинники Balmain з великим успіхом продаються більш ніж в 60 країнах світу, в тому числі і в Україні, і список країн постійно розширюється.

Годинник Balmain – це дотик до класики «годинникового мистецтва». Кращими світовими дизайнерами був розроблений фірмовий орнамент Арабески, що нагадує паморозь на склі. Моделі жіночих годинників виглядають досить елегантно і завдяки незвичайному візерунку на циферблаті їх можна носити як під коктейльне плаття, так і під строгий діловий костюм. Ремінці виготовляються не тільки з натуральної шкіри, але і з таких, на перший погляд, незвичайних матеріалів, як шкіра ящірки або ската. Практичні люди виберуть моделі зі сталевими браслетами, що відрізняються типом плетіння.