baumemercier_brand

Baume et Mercier – швейцарський виробник годинників преміум класу. Компанія веде свою історію з 1830 року. На сьогодні нею володіють фірми Richemont, Cartier і Piaget. Компанія представлена в 75 країнах і виробляє близько 200 тисяч годиників на рік. Найбільш важливі ринки компанії розташовані в Європі, а саме в Італії, Іспанії та Франції.

Історія Baume et Mercier сягає корінням в 1542 рік, коли французький майстер Луї-Жозеф Бом винайшов простий і надійний механізм, секрети якості якого передавалися в подальшому з покоління в покоління від батька до сина. У 1610 році в маленькому швейцарському селі Ле-Буа Луї-Жозеф Бом відкрив перше ательє, де продавав і ремонтував годинники власного виробництва.

У 1830 році брати Луї-Віктор та П’єр-Жозеф Селестен, продовжуючи справу прадіда (Луї-Жозеф Бома), заснували в Ле-Буа компанію Societe Baume Freres («Брати Бом»). Своїм девізом вони вибрали фразу: «Погоджуватися тільки на досконалість, створювати годинник тільки найвищої якості», якого дотримувалися всі наступні роки, постійно підвищуючи якість і вдосконалюючи механізми годинників, що випускали. У 1834 році члени сім’ї Бом (англ. Baume) заснували фірму «Societe Baume Feres» в селищі Les Bois. Спочатку фірма випускала кишенькові годинник. У 1840 році брати Бом винайшли абсолютно новий регулятор ходу для кишенькових годинників, який завоював величезну популярність. У 1844 році Джозеф Целестин Бом (англ.Joseph Celestin Baume) приїхав до Англії, щоб розширити свій бізнес. Годинники з назвами «Waterloo», «Diviko» і «Sirdar» продавалися і на віддалених ринках в Австралії та Новій Зеландії.

У 1847 Році брати Бом перебираються в Лондон, де в 1851 році відкривають філі. компанії. Асортимент годинybrsd, що випускаються компанією «Брати Бом», збільшувався, а незмінна якість залишалося на найвищому рівні.

У 1912 році, Вільям Бом знайомиться в Женеві з годинникарем і ювеліром Паулем Мерсьє (англ. Paul Mercier), який мав годинниковий та ювелірний магазин. Результатом знайомства було укладення угоди 26 листопада 1918 про заснування компанії Baume et Mercier в Женеві.

У 1937 році Вільям Бом відійшов від управління компанією. Його справу продовжили Пауль Мерсьє і ювелір Костянтин де Горскі (англ. Constantin de Gorski).

Після Другої Світової війни Baume et Mercier зосередилися на випуску традиційних чоловічих годинників, спортивних хронографів і жіночих годинників із ювелірною обробкою. У 1965 році родина Piaget придбала контрольний пакет Baume et Mercier. У цьому ж році нові власники фірми переорієнтувалися на виробництво кварцових годинників і з 1970 року продовжували збільшуватись інвестиції в кварцові моделі. В кінці 1983 року, Baume et Mercier тимчасово припинили випуск механічних годинників. У 1988 році, Christian і Yves Piaget продали 60% своїх акцій холдингу Piaget SA, який, у свою чергу, продав частину акцій фірмі Cartier. У 1993 році Cartier group стає єдиним власником і Piaget, і Baume et Mercier.