breguet_brand

У 1775 році, тоді ще початківець годинникової справи Авраам Луї Бреге відкрив свій перший магазин годинників у Парижі, що поступово завоював популярність серед французької еліти.

Під час французької революції Бреге переїхав до Швейцарії, де створив нове сучасне годинникове виробництво. Проте в 1795 році він повертається до Франції, відновлює свою майстерню і починає розробку власного механізму для звичайних годинників та годинників з репетиром.

У 1801 році Бреге почав поступово освоювати нові ринки, і в першу чергу Росії, яка на той момент була вигідним партнером. У результаті в 1808 році в Санкт-Петербурзі було відкрито представництво «Російський дім Breguet».

За видатні заслуги в годинниковій справі Бреге був удостоєний безлічі нагород і титулів. У 1816 році його обрали членом Королівської Академії Наук і він став кавалером Легіону Слави та членом Французького Бюро Вимірів (Палата мір і ваг).

У 1999 році компанія Swatch Group купила Breguet, але тим не менш суворо дотримується традицій якості однієї з найстаріших годинникових компаній планети.

За свою історію компанія Breguet допрацювала і створила безліч технологій, які до сьогодні використовуються при виробництві годинників.

У 1780 році випущено перший годинник з автопідзаводом, з інерційним вантажем і двома барабанами, що заводяться. У 1783 році – винахід конструкції ударного гонга. У 1790 році була винайдена перша у світі протиударна система під назвою «pare-chuté», яку завершили в 1808 році.

У 1801 році отримано патент за винахід турбійона – механізму, що компенсує вплив гравітації на точність ходу годинника.