breitling_brand

Історія Breitling розпочалася в 1884 році, коли молодий німець Леон Брайтлінг відкрив власну годинникову майстерню в місті Сент-Імье. Тоді він спеціалізувався на виробництві хронографів. Через 12 років фірма вже носила назву “G. Leon Breitling SA Montbrillant Watch Company” і переїхала в Ла-Шо-де-Фон, який і досі вважається “столицею” годинникарів. Після смерті Леона Брайтлінга його справу успадкував син Гастон, а згодом і онук Віллі. Заслугою Гастона став винахід хронографа з незалежною кнопкою управління і вимірювання часу, точність якого становить 1/10 сек. Віллі став творцем унікальних моделей Navitimer і Chronomat, він продовжував розвивати ідею хронографа для авіації. Після того як Віллі підписав контракт з Британським повітряним Міністерством, він приступив до випуску годинників для Королівських Повітряних сил. Згодом було підписано ще багато договорів зі світовими авіаційними компаніями.

У 1979 році, коли Швейцарія потерпала від промислової кризи, Віллі Брайтлінг змушений був продати компанію. Її власниками стали Теодор і Ернест Шнайдер. Нові власники зуміли зберегти ведучий стиль годин Breitling – зв’язок з аеронавтикою. Пояснюють це тим, що Ернест Шнайдер був не тільки часових справ майстром, але і пілотом.

Саме він остаточно наклав на годинники Breitling імідж авіаційних, закріпив за ними репутацію неперевершеної якості та чудового дизайну. Новий власник швидко зумів зорієнтуватися в найновіших технічних і економічних можливостях. На початку 80-х років найбільш затребуваними були електронні годинники, тому всі моделі Breitling ціна яких і тоді була досить високою, – використовували кварцові калібри. Але з часом мода повернулася до механічних годинників, людям характерна насолода історією, традиціями і якістю, які і поєднуються в механічних калібрах.

У наші дні Breitling є лідером в авіаційній тематиці. У 1993 році Федерація Aeronatique International визнала “Кубок Світу Breitling Вищого пілотажу” як світовий чемпіонат.

Сучасні наручні годинники Breitling представлені чотирма лініями годин: Navitimer, Windrider, Aeromarine і Professional. Кожна лінія – це безліч моделей із найрізноманітнішим дизайном. Але незмінними рисами залишаються: великий корпус, контрастна обробка і зовнішній вигляд, що імітує кабіну пілота.