carandache_brand

Заснована в Женеві у 1924 році, компанія Caran d’Ache залишається єдиним швейцарським виробником ексклюзивних інструментів для письма.

Ім’я компанії Caran d’Ache тісно пов’язане з історією мистецтва. Коли Арнольд Швейцер заснував нову компанію в 1924 році, він назвав її на честь знаменитого французького карикатуриста епохи “Бель Епок”, Еммануеля Пуаре (1859-1919 рр..), творчості якого він поклонявся.

Еммануель Пуаре, онук офіцера наполеонівської армії, народився в Москві. У своїх перших роботах він прославляв епоху Наполеона, пізніше, ставши співробітником газети “Lundi du Figaro” у Парижі, Пуаре знаходить себе в жанрі карикатури, створюючи так звані “історії без слів”. Його іноді називають одним з родоначальників жанру коміксів.

Згодом, Пуаре почав підписувати свої роботи псевдонімом Caran d’Ache (від французької транслітерації російського слова “карандаш”), який і став назвою та логотипом торгової марки.

Поворотним моментом в історії компанії було створення першого в світі металевого механічного олівця Fixpencil (1929 р.). З самого початку своєї появи, Fixpencil користувався шаленим успіхом. Це дало компанії Caran d’Ache можливість приступити до випуску лінії інструментів для письма з ручним гравіюванням, майстерно виконаних у золоті та сріблі.

У 1953 році компанія розвинула досягнутий успіх випуском кулькової ручки Caran d’Ache Ecridor. У 1970 році була випущена колекція ручок Caran d’Ache Madison.

1978 рік – колекція запальничок Caran d’Ache. 1983 був ознаменований випуском колекції ручок Caran d’Ache Hexagonal. 1993 рік – колекція Geneve.

У 1998 році на базі колекції Geneve марка Caran d’Ache випускає колекцію ручок Leman. 1999 рік – колекція Caran d’Ache Varius. 2003 рік – представлена колекція Madison 2.

З 1994 року компанія Caran d `Ache почала випуск лімітованих ручок і запальничок “Private Collection” для поціновувачів розкоші. Перший лімітований випуск – колекція “Geneva” – 2000 ручок з пером і 2000 кулькових ручок, покритих рожевим золотом 23К. У цьому ж році була створена “Алмазна колекція”, першим примірником якої була витончена кулькова ручка Caran d’Ache Madison із золота 18К з білими діамантами загальною вагою 6.35 К, яка занесена до “Книги рекордів Гіннеса” як “Найдорожча кулькова ручка в 1995 році “.

У 1999 році була випущена ручка з пером Caran d’Ache La Modernista Diamonds виконана з стерлінгового срібла з родієвим покриттям і прикрашена 5072 діамантами, загальна вага 20К і 96 рубінами 0,3 К. Ця ручка була занесена до “Книги рекордів Гіннеса” як “Найдорожча ручка 2001 року”.

На сьогодні, постачаючи продукцію в більш ніж 90 країн, компанія Caran d’Ache продовжує зміцнювати позицію марки в усьому світі. І, незважаючи на величезну конкуренцію, філософія компанії Caran d’Ache залишається незмінною: “Якість не має кордонів”.