giorgiovisconti_brand

Історія ювелірної компанії Giorgio Visconti почалася в 1946 році, коли її засновник Джорджо Вісконті відкрив маленьку ювелірну майстерню в Валенсії – центрі ювелірної індустрії Італії. У той час він був дуже молодий, але вже встиг навчитися ювелірній майстерності в Парижі і перейнятися любов’ю до мистецтва створення ювелірних прикрас. Через якийсь час після відкриття майстерні, він став відомим ювеліром, і в сімдесятих роках заснував власну компанію.

Прикраси від Giorgio Visconti – це стильна витонченість, сучасність і високі стандарти матеріалів, що використовуються. Ці прикраси призначені для жінки, сучасної у своїх поглядах, відкритої до нових ідей, дя жінки, що точно знає, які прикраси їй потрібні.

Компанія створює щороку кілька колекцій, але ніколи не зраджує собі. Вона не перестає дивувати своїх покупців рафінованою інтелігентністю своїх виробів.

Чари природності, шарм вікторіанської епохи, аристократичні витонченість і благородство … І не важливо, що на цей раз стало основним мотивом колекції – зворушливі сердечка, романтичні метелики або зловісні змії – прикраси Giorgio Visconti залишаться класикою назавжди.

Ці вироби – плід давніх традицій італійського ювелірної справи і результат постійних творчих пошуків. Нинішній глава Дому, нащадок, Андреа Вісконті, тримає курс на збереження традицій не тільки виготовлення, але і позачасового дизайну своєї марки. Ключові слова тут: простота і легкість. Класичні форми стають більш м’якими і простими, а складність відходить у минуле. Розміри і раніше важливі, але вони не гіперболізовані. Чіткі і відчутні лінії, гармонійні поєднання кольорів та оптичні чорно-білі контрасти надають кожній колекції особливий стиль.