graham_brand

Історія цієї марки сягає корінням у XVIII століття, епоху розквіту британської культури годинників. Своїм нинішнім успіхом Graham завдячує групі The British Masters, що об’єднала в 1996 році під своїм крилом кращі англійські бренди. Обличчям сучасної Graham стали масивні хронометричні прилади, що демонструють особливості класичного англійського стилю, становленню якого значною мірою сприяв творчий геній Джорджа Грехема.

Здебільшого всі новинки відносяться до класу хронографів, і це не здається дивним, адже саме Джордж Грехем вважається винахідником першого в світі подібного інструменту.

Як і раніше, в центрі уваги марки – колекція Chronofighter, куди увійшли переважно авіаційні годинники, перші з яких були представлені в 2000 році. Годинники Chronofighter легко впізнати по характерному важелю для швидкого коректування, розміщеному на лівому боці корпусу. У 2005 році колекція поповнилася ексклюзивної версією VE-Day Chronofighter, присвяченої 60-й річниці закінчення Другої світової війни. Загальне захоплення автогонками сприяло появі ще однієї новинки – спортивної моделі Flyback Silverstone.