gubelin_brand

Історія Gübelin починається з першої половини 19-го століття. У 1920-х Gübelin вже була фірмою, яка спеціалізувалася на високоякісних ювелірних виробах з 1850-х років, і приділяла велику увагу широкому і детальному вивченню дорогоцінних каменів, що дозволило налагодити власне виробництво ювелірних прикрас. Передовий досвід її лабораторій і відданість науці гемології були винагороджені міжнародним визнанням та повагою.

Зміни ринку дорогоцінних каменів і ювелірної промисловості протягом минулого століття посилили ступінь впливу Gübelin в цій галузі. Компанія регулярно працює з величезним потоком запитів, оперативно обробляє їх, слідуючи корпоративним традиціям.

У лабораторії застосовуються найсучасніші аналітичні методи і професійні практичні навички при інтерпретації гемологічних і геологічних даних, а також надається професійна оцінка щодо кольорових каменів і перлів.

Gübelin докладає всіх зусиль до підтримання цілісного і надійного сервісу, до якого звикли її клієнти, що неодноразово підтверджували експерти галузі.

Ювелірні прикраси бренду неповторні і виконані неймовірно ретельно. Коштовності Gübelin стануть неповторним подарунком для романтичних осіб, які понад усе цінують красу, ніжність і гармонію.