louisererd_brand

На початку своєї кар’єри компанія збирала деталі для інших компаній годинників, а її власні екземпляри з’явилися на ринку в 1931 році. У містечку під назвою Ля Шо-де-фоні (La Chaux-de-fonds) вони були створені годинникарем за походженням Луї Ерар і підприємцем Андре Перетті. Навчаючись годинниковоій справі, Луї Ерар все більше сприймав її не як спосіб заробити, а як покликання, без якого б життя втратило будь-який сенс, а Андре Перетті – навпаки бачив чудовий шанс розбагатіти, об’єднані сили привели до появи нового бренду.

Випущені перші годинники були сумішшю класики і модернізму. Оригінальні моделі не відразу стали популярні, але це не засмучувало Луї. Продовжуючи працювати і створювати ексклюзивні годинники, в 1935 році Louis Erard нарешті досяг визнання публіки, і перед ним відкрилися нові горизонти – Східна і Західна Європа.

Під час другої світової війни компанія змушена була припинити свою діяльність, але після війни в сімейний бізнес прийшли два сина Рене і Жан-Луї Ерар. З новими поглядами на світ і годинники, брати випускають новий модельний ряд під іменами чужих брендів, але в 1956 році Луї Ерар знову отримує право на виготовлення своїх власних механізмів, під власним ім’ям.

Переломним моментом стала реорганізація в 1969 році. Онук Луї Ерар – Поль, хороший економіст і вдалий бізнесмен змінив політику компанії. Компанія вийшла на світову арену. Випуск годинників для Європи та Азії став приносити великий дохід сім’ї, проте це тривало не довго. У 1993 році компанію розкупили інвестори, які поставилися до неї не як до сімейних цінностей, а як до бізнесу.

Протягом 10 років компанія перепродувалася і купувалася, останній її власник Алан Спінеді переніс Louis Erard в Кантон Юра, де вона знаходиться до сьогодні.

Після свого другого відродження Louis Erard випускає колекцію годинників не тільки чоловічих, але і жіночих, чого не було раніше. Вишукано-класичні механізми в поєднанні з елегантністю і міцністю. Алан Спінеді підтримав історичну цінність бренду – механічний годинник для середнього класу.

Новинкою в світі годинників став випуск моделей з незвичайним дизайном асиметричного циферблата – стильний і дизайнерський аксесуар.

Louis Erard на даний момент займається не тільки створенням власних механізмів, а й співпрацею з іншими брендами, виконуючи під замовлення виготовлення та декорування корпусів.

На сьогодні налічується більше 10 успішних колекцій, що випущені брендом. Louis Erard випускає годинник п’яти напрямків – для колекціонерів-любителів класики (Haute Horlogerie), для активних людей, що полюбляють у житті рух (Move), для любителів моди (La Caree), для людей які виходять за рамки класичної естетики (Les Montres de Poche), і окремий напрямок – для любителів спорту. Всі моделі виконані в «дусі часу» – якісний механізм і сучасний дизайн за прийнятною ціною.