lucacarati_brand

Ювелірний дім Luca Carati «оживляє діаманти» з 1989 року. На виробництві в місті Валенца винаходять особливі способи кріплення каменю, ледь помітні, щоб не приховувати жодної дорогоцінної грані. Такий підхід робить прикраси Luca Carati істинними діамантовими шедеврами.

Ретельно підбираючи кожен камінь, фахівці Luca Carati використовують чотири головні критерії якості: чистота, колір, вага і ограновування. Злегка жовтуватий відтінок діаманта вважається дефектом, але яскраво виражений жовтий колір зустрічається вкрай рідко і в рази підвищує його цінність. Luca Carati – один з небагатьох ювелірних будинків Італії, що пропонує лінію перстенів з «каратним» жовтими діамантами – вагою понад три карат.

Дизайн прикрас майстри Luca Carati завжди «вибудовують» навколо діамантів: то створюють «портрети», поміщаючи їх у золоту рамку, то імітують діафрагму фотокамери, у фокусі якої – великий коштовний камінь.

Огранованими алмазами Luca Carati зображує також квіти, гілки дерев, листя і травинки, вкриті крапельками роси, передає невагомість хмар і легкість метеликів, відтворює химерні завитки клумб знаменитого парку біля Версальського палацу і виводить символи нескінченності.

Для кожного випадку та події в «скриньці» Luca Carati є свої особливі прикраси: королівські коштовності, гідні пишних балів, каблучки з великими діамантами для пропозиції руки і серця, casual-аксесуари, ідеальні для повсякденного іміджу. Останні – стильні перстені з напівдорогоцінним камінням, присвячені головній шопінг-вулиці Токіо (Ginza), а також лаконічні кулони з оніксу зі знаками зодіаку, інкрустовані діамантами.