mauricelacroix_brand

Коли в 1975 році компанія Desco Von Schulthess AG, створена в 1889 році в Цюріху, випустила перші моделі Maurice Lacroix, вона ще не могла похвалитися багаторічним досвідом, накопиченим в мистецтві виготовлення найскладніших годинників. Сьогодні, після тридцяти років, Maurice Lacroix користується репутацією одного з найбільш авторитетних брендів світового рівня. Такий вражаючий результат роботи виглядає ще більш значним, зважаючи на святкування 15-річного ювілею чудової колекції Masterpiece, яка з нагоди річниці поповнилася двома новими моделями обмеженого випуску: Masterpiece Tourbillon Retrograde і Lune Retrograde.

Поповнення помічені і в сімействі автоматичних моделей Pontos: одна – у вигляді хронографа, інша новинка – хронометр з покажчиком запасу ходу.

Кварцові моделі Miros приміряли на себе нові корпуси Coussin. Нарешті, вартий похвали і дорогоцінний Divina, випущений зовсім недавно. Його оригінальний, немов узятий з казки корпус, створений за активної участі одного з директорів компанії – Сандро Реджінеллі, що зумів дивовижно тонко вписати у нього піднесену жіночу сутність.