montegrappa_brand

Montegrappa – це один з найбільш престижних світових виробників письмового приладдя. Ручки, випущені під цим ім’ям, є певним чином символом успішності і статусу свого власника. Саме тому продукцію Montegrappa дуже часто вибирають колекціонери, поціновувачі прекрасного і просто ділові люди, які дбають про свій імідж і репутацію.

Зародилася марка ще в 1912 році в Бассано-Дель-Граппа. Саме тоді багатий аристократ Алессандро Марзотто спільно з успішним інженером Генріхом Хелма вирішили заснувати власну компанію з виробництва ручок з перами. Новоспечена марка отримала назву Elmo, а згодом була перейменована в Montegrappa на честь однойменної гори в Італії.

Першою продукцією фабрики стали недороге письмове приладдя, виконане з целулоїду і галаліда. За часів Першої світової війни ручки Montegrappa користувалися великою популярністю серед військових, дозволяючи їм тримати зв’язок зі своїми близькими. До речі, серед шанувальників бренду було також два знаменитих письменники Джон Дос Пасос і Ернст Хемінгуей, що працювали в ті часи водіями машин в госпіталі.

Повоєнний час став для компанії періодом розквіту і процвітання. Ручки Montegrappa ставали все більш відомими завдяки їх практичності, простому дизайну і оригінальності.

Тим не менш, в 1946 році на складах компанії сталася пожежа, в якому вся сировина згоріла. Це зіграло вирішальну роль в історії бренду, переорієнтувавши його на випуск більш престижної продукції з дорогих матеріалів.

У 1947 році компанія офіційно отримала назву Montegrappa Srl і продовжила випускати якісну продукцію з дорогоцінних металів і каменів. На сьогоднішній день італійська марка письмового приладдя Montegrappa користується популярністю в багатьох країнах світу. Її продукція унікальна в своєму роді.

Ручки Montegrappa оснащені стильними рельєфними корпусами і перами з чистого золота з платиновим покриттям. Виготовляються вони із застосуванням ручної праці, що робить продукцію Montegrappa ще більш затребуваною і неповторною.

У 2000-му році компанія Montegrappa увійшла до складу Richemont Group, після чого її товарообіг значно виріс. У наш час під цим брендом виходить кілька основних серій, серед яких можна побачити щорічну Annual Edition, а також лімітовану Limited Edition. Ручки, що входять до складу цих колекцій відповідають стандартам якості і мають унікальний дизайн у дусі компанії. Крім того, вони користуються величезним успіхом як серед колекціонерів, так і серед стильних і впевнених у собі людей.