pasqualebruni_brand

Компанія PASQUALE BRUNI є однією з наймолодших в світі елітних ювелірних прикрас. Проте, за порівняно невеликий період назва цього бренду стала одним з найбільш звучних, коли мова заходить про високу майстерність і розкішність ювелірних виробів.

Історія компанії почалася в 1976 році, коли молодий і перспективний італійський ювелір Паскуале Бруні відкрив свій бізнес в компанії ще п’ятьох майстрів, охочих створити свій неповторний стиль в галузі дорогих прикрас. Незважаючи на те, що на той момент було достатньо складно пробити собі дорогу до слави, так як практично всі місця на п’єдесталі були зайняті, молодим італійцям не просто вдалося досягти успіху, але навіть зробити це таким чином, що на них стали рівнятись вже визнані гранди світової ювелірної справи. Напрямок, засновником якого стала команда Бруні, отримав назву Fashion Jewellery.

У наші дні компанія PASQUALE BRUNI досягла неймовірного успіху на ринку високої моди серед ювелірних прикрас. Більш ніж 350 фірмових бутіків продають вироби цього сімейного торгового дому в найбільших містах світу. Незважаючи на порівняно невелику кількість співробітників, компанія щорічно виробляє значну кількість прекрасних перстенів, сережок, підвісок і кольє, кожне з яких є неповторним плодом копіткої ручної роботи.

В асортименті PASQUALE BRUNI представлені вироби, які можна віднести до найрізноманітніших стилів. Тут присутні ультрамодні прикраси в стилі Хай-Тек, що належать до колекцій Bon Ton, Cleo, Lulu, C’est Moi, Namaste, Penelope і Oro.

Поряд з ними для поціновувачів класики пропонуються унікальні прикраси із серій Amore, Charms, Miama, Cielo, Luce і Prato Fiorito, в яких дизайнери компанії використовували кращі традиції попередніх поколінь.

Елітні ювелірні вироби PASQUALE BRUNI вирізняються своєю вишуканістю і використанням найдорожчих і сліпуче красивих матеріалів. При цьому дизайнери ювелірного будинку постійно шукають нові поєднання форм і кольорів, які здатні розтопити навіть найхолодніші серця неперевершених красунь і «залізних» леді.

Серед виробів компанії можна зустріти і оригінальне поєднання рожевого золота з ніжними нефритами, використане в перстенях колекції Bon Ton, і неймовірний блиск емалі, нанесеної на поверхню перснів із серії C’est Moi, і неперевершений шарм таємничих чорних діамантів, що прикрашають чарівні сережки і підвіски однієї з кращих колекцій PASQUALE BRUNI, що отримала ніжне ім’я Lulu.

Також не можна залишити непоміченою серію виробів Ghirlanda, в якій неймовірним чином поєднуються біле золото, діаманти, топази, сапфіри і кварц.