perrelet_brand

У історії годинникового мистецтва є вічні імена, без яких світ швейцарських годинників напевно не був би таким досконалим. Одне з цих імен – компанія Perrelet.

Однією з вагомих фігур в історії марки був Абрагам-Луї Перле. Він народився 9 січня 1729 року в швейцарському містечку Ле Локль (Le Locle) в сім’ї ремісника. Його батько був теслярем, а також виготовляв різні інструменти для годинникових майстрів. З дитинства Абрагам-Луї допомагав батьку у всьому. Проте незабаром він зрозумів, що його притягує таємничий і прекрасний світ годинників. У віці 20 років він вирішив, що його покликання – створювати годинники. Талановитий молодий майстер дуже скоро створив собі репутацію новатора в годинниковому мистецтві.

Perrelet увійшов до історії годинникової справи як творець годинника з циліндровим і двохступеневим спусками, з повним календарем і синхронізацією. До Перле заводити годинник доводилося за допомогою маленького ключика, що було досить незручно. Геніальний майстер захотів вирішити це завдання. Йому це блискуче вдалося в 1770 році – Перле винайшов механізм з автоматичним підзаводом. Перле зрозумів, що для заводу годинника можна використовувати енергію рухів людини, яка носить годинник. З появою «вічного двигуна», механізму з автопідзаводом, потреба в ключі відпала.

Продовжувачами справи Перле стала ціла династія годинникарів. Його онук, Луї-Фредерік Перле, з дитинства виявляв зацікавленість до механіки. Годинникову справу Луї-Фредерік вивчав в Парижі. Успадкувавши талант свого діда, хлопець зарекомендував себе як винахідник, створивши астрономічний годинник Perrelet. Цей годинник був виготовлений в 1815 році, а в 1823 році -представлений на всесвітній виставці. Луї-Фредерік вважався кращим годинниковим майстром свого часу, він був офіційним годинникарем трьох французьких королів: Луї XVIII, Чарльза X і Луї-Філіппа.

Пік кар’єри Луї-Фредеріка Перле припав на 1820 рік: він входив в закритий клуб відомих Годинникових Майстрів. У багатьох європейських країнах його знали як вченого і винахідника.

У 1827 році на виставці французької промислової продукції відвідувачі змогли побачити новий винахід Луї-Фредеріка Перле – унікальний спліт-секонд хронограф. Запатентувавши свій винахід, в 1830 році Луї-Фредерік був удостоєний Золотої Медалі Академії Наук. Сьогодні цей відомий хронограф Perrelet знаходиться в музеї Patek Philippe в Женеві. Безперечно, він є одним з найважливіших винаходів XIX століття.

Новий етап в історії годинника Perrelet настав в 1993 році, коли в місті Ньюшатель колекціонер старовинного годинника Флавіо Одемар відкрив фірму «Perrelet S.A.». Віце-презідентом компанії став Жан Перле – нащадок Абрахама-Луї Перреле.

Особливістю асортименту Perrelet є те, що компанія виготовляє лише автоматичні наручні годинники.

У 1998 році компанія «Perrelet S.А.» представила ексклюзивну колекцію наручних годинників, що складається із ста спліт-хронографів. Всі циферблати були виготовлені вручну, причому кожен з них відрізняється оригінальним декоруванням. Слід також відзначити блискучу колекцію Rectangle Royale, яка викликала особливий інтерес поціновувачів. Особливим елементом годинника цієї колекції став подвійний ротор.

Девіз компанії – “Традиції та інновації” – якнайкраще відображає суть її роботи. Всі годинники Perrelet, чоловічі і жіночі, виробляються в Швейцарії відповідно до традицій якості. Що стосується інновацій, слід сказати, що технічне удосконалення моделей також є обов’язковим. Особлива концепція виробництва відображається в зовнішньому вигляді годинника: всі годинники Perrelet, від класичних моделей з ускладненнями до спортивних, виглядають дуже елегантно. На корпусі кожного годинника вигравійований індивідуальний номер.