revuethommen_brand

Годинники Revue Thommen – це незвичайне поєднання класичної технології виробництва годинників і сучасних високоточних механізмів мікромеханіки. Перші свої кроки в годинному світі компанія зробила в напрямку створення і випуску годинникових механізмів для залізниці.

У 1947 році був випущений перший наручний годинник з будильником, що отримав назву Cricket. Цей годинник став всесвітньо відомим завдяки своїм знаменитим власникам: Ейзенхауеру, Ніксону, Трумену і Джонсону – президентам США. Серійне виробництво Cricket Nautical була розпочато в 1961 році і орієнтувалося на підводне плавання: рівень непроникності дорівнював 200 м. У 1988 році виходить колекція Landmark, яка пройшла сильні випробування: цей годинник разом з експедицією швейцарських альпіністів побували на висоті 8511 метрів над рівнем моря. У 1990 році була створена колекція Revue Thommen для роботи в умовах низьких температур.

Щорічно колекція годинників Revue Thommen поповнюється новими елегантними моделями. Величезною популярністю серед справжніх поціновувачів швейцарських годинників користуються моделі Revue Thommen колекції Airspeed, яка включає в себе сім  ліній: Big Date, GMT, Xlarge, Retro, Classic, Flyback і Instrument. Багатофункційні чоловічі годинники Revue Thommen Airspeed підійдуть для впевнених в собі чоловіків, що чітко сформулювали свої життєві позиції. Жіночі годинники Revue Thommen представлені витонченими колекціями Tonneau, Open Heart, Wallstreet, та ін.

Годинниковими механізмами Revue Thommen оснащені краще літаки в світі: Boeing, Airbus, Sikorsky Aircraft, Fokker, Saab, Embraer. Хіба це не показник найвищої якості бренду Revue Thommen?