Print

Rotary Watches Limited – визнаний у всьому світі бренд класичних годинників. Компанія була заснована в 1895 році Мозесом Дрейфус (Moise Dreyfuss) в швейцарському місті Ля-Шо-де-Фон (La Chaux de Fonds). Сім’я Дрейфусів і сьогодні є власником Rotary (входить в холдинг Dreyfuss Group Holdings). Це найстаріша сімейна компанія на годинниковому ринку Швейцарії.

Засновник, Мозес Дрейфус, присвятив себе створенню чудових годинників, елегантність яких непідвладна часу. Його увага до деталей і акцент на першокласному сервісі дозволили швидко розвивати бізнес. Через 12 років після заснування, успішна діяльність компанії привела до відкриття офісу в Англії.

У 1925 р був представлений “крилатий” логотип Rotary. Після війни, під керівництвом Тедді Дрейфуса, бренд швидко розвивався завдяки створенню інноваційних годинників, грамотній маркетинговій політиці і потужній рекламній кампанії.

Сьогодні годинники Rotary продаються в більш ніж 35 країнах по всьому світу. Rotary спеціалізується на стильних годиннику розумного цінового діапазону. У дизайні витончено переплітаються “старе і нове”, “класика і сучасність”. Це дозволяє досягти найвищого рівня годинникової майстерності.