stdupont_brand

Компанія “S.T. Dupont” стала відомою своїми розкішними аксесуарами, які отримали визнання у світової еліти. До асортименту продукції “S.T. Dupont” сьогодні входить більше 100 різних найменувань, серед яких колекції письмового приладдя, запальнички, годинники, аксесуари для курців сигар, одяг, шкіргалантерея і парфюмерія. Коріння цього найстарішого французького підприємства сягає минуле століття, коли його засновником – Симоном Дюпоном – була відкрита невелика приватна фірма з виробництва дорожніх шкіряних сумок та аксесуарів для мандрівників. Вже на початку XX століття торгова марка “S.T. Dupont” здобула визнання і стала символом респектабельності і благополуччя. У 40-х з’явилася перша золота запальничка, сьогодні ж близько 80% світових продажів дорогих запальничок припадає саме на частку “S.T. Dupont”.

Першу ручку S.T. Dupont фірма випустила в 1973 р., а слідом за нею з’явлася і знаменита колекція письмового приладдя. У 1998 р. компанія завдяки своєму гучному імені, зважилася на запуск двох парфумерних ліній для чоловіків і жінок. Проект виявився успішним, оскільки туалетна вода “S.T. Dupont” збільшила загальний оборот капіталу фірми на 80 млн. франків.

Та все ж основний акцент компанії S.T. Dupont поставлений на виробництво ручок, портфелів і запальничок, які до цих пір забезпечують близько 70% її валового доходу. Характерною особливістю цієї торгової марки є елементи золота, кришталю, дерева цінних порід, в т.ч. і “черепахового”, а також знаменитий китайський лак. А також, незважаючи на сучасні аспекти виробництва, “S.T. Dupont” підтримує традиції французької витонченості та елегантності, краси і надійності.

Елегантні шкіряні портфелі, цієї фірми, підставки для кореспонденції та письмового паперу, ручки з пером та кулькові ручки S.T. Dupont, щоденники послужать гідним презентом, що підкреслює бездоганний смак і хороші манери. Оскільки “S.T. Dupont” – один з лідерів у виробництві аксесуарів для курців сигар, не зайве буде придивитися до футлярів і скриньок для їх зберігання, покритих китайським лаком. До того ж, ящики для сигар (х’юмідор) S.T. Dupont містять спеціальний прилад, що підтримує постійну температуру для тривалого зберігання тютюну. Дюпоновські сучасні запальнички також не втратили своєї колишньої елегантності: більшість з них виконані з так званого “золотого” дерева і покриті тим же китайським лаком, втім як і ручки S.T. Dupont.