salvatoreazrani_brand

У 1963 році Сальваторе Арзані відкрив в Валенца маленьку ремісничу лабораторію з ексклюзивного ограновування дорогоцінних каменів. Фірма стає сімейним бізнесом – крім Сальваторе Арзані в той час на підприємстві працюваа його дружина та доньки, а також десятки робітників у різних відділах фірми.

У роботах Сальваторе Арзані переважають класика і практичність, основною рисою колекцій є неповторність і велика різноманітність форм. У прикрасах Сальваторе Арзані біле золото поєднується з сяючими діамантами, і дуже рідко використовуються напівкоштовні камені.

Перстені, підвіски, браслети і сережки Сальваторе Арзані однаково добре виглядають як з діловим костюмом, так і з вечірнім вбранням. Як і всі визнані італійські ювеліри, Сальваторе Арзані не лише безвідривно стежить за тенденціями та напрямами ювелірної моди, і сам диктує цю моду.

Ювелірним майстрам компанії вдається поєднувати традиційне ювелірне мистецтво і сучасні форми, тому вже багато років фірма Salvatore Arzani є однією з авторитетних і визнаних у найбільш «ювелірній» області Італії – Валенца.