salvini_brand

Прикраси під брендом Salvini виробляє італійський ювелірний дім Damiani Group – єдина в світі компанія, яка завоювала рекордні 18 премій ювелірного Оскара – міжнародної нагороди ювелірного дизайну De Beers Diamonds International Awards. Часто вироби Salvini створюють з використанням ручної роботі. Це данина багаторічним традиціям, яка ще раз підтверджує якість виробів, зроблених в Італії.

Ювелірні прикраси Salvini виражають переосмислені класичні традиційні форми, але в сучасному відображенні. Вони вирізняються винятковою якістю виконання і дизайном.

Прикраси Salvini вибирають для себе відомі персони, що віддають перевагу елегантності та красі. Вони цінують в Salvini ідеальне поєднання традицій і новаторства.

Ювелірні прикраси Salvini – це багатовікові традиції місцевості під назвою Валенца, справжньої батьківщини італійської ювелірної майстерності. Це неперевершені митці-ювеліри, які зараз трапляються так рідко, що ми побоюємося, що з часом таку майстерність буде вже неможливо знайти. Це також гемологи – фахівці з каміння, які гарантують ретельний відбір кращих діамантів і найвишуканіших дорогоцінних каменів. І нарешті – це дизайнери, які безліч разів здобували світове визнання; дизайнери, вироби яких є об’єктом мрій і яких наслідує весь світ.