stockert_brand

У 1879 році Валентин Стокерт заснував мануфактуру з виробництва ювелірних виробів Stockert & Cie у Пфорцхаймі. Пізніше компанію успадкував його син – Герман Стокерт.

Відчуття краси і стилю Агати Стокерт зробило свій неоціненний внесок у розвиток компанії. Назва Stockert & Cie завдяки їй асоціюється з найвишуканішими ювелірними виробами.

Сьогодні за високий клас і витонченість ювелірних виробів відповідає Бернард Стокерт. Він вдало втілює свою пристрасть до ювелірного дизайну у нові колекції марки.

Успішне позиціонування компанії на міжнародному ринку – заслуга Крістіана Стокерта, директора відділу продажів та маркетингу – представника вже четвертого покоління родини.

Разом із оригінальним дизайном, продукція Stockert & Cie відповідає найвищим ювелірним стандартам. Компанія використовує матеріали лише найвищого класу. Ручна робота команди професійних ювелірів, 18-каратне золото або платина – ось найкраще оздоблення будь-якого дорогоцінного каменя, що підкреслює його природній тон і унікальність, не залежно від того, перли це чи діаманти.