tagheuer_brand

Фірма була заснована Едуардом Хоер в 1860 році. Годинникова майстерня в Швейцарії, де він працював, славилася виготовленням спортивних годинників та хронографів з надійним механізмом і граничною точністю. Починаючи з 1920-го року, за допомогою годинників цієї марки здійснюють виміри результатів на Олімпійських іграх, а з 1969-го року і на гонках Формули-1.

Гасло компанії відображає її філософію: «Швейцарський авангард з 1860 року». Компанія невпинно розширює межі естетики, точності і надійності. 1916 став переломним для компанії, тоді був запатентований «мікрограф» – перший в світі годинник, здатний вимірювати час з точністю до 1/100 секунди. Однак, не зупиняючись на досягнутому, компанія представила вже в 1969 році годинник «Мікротаймер» з точністю ходу до 1/1000 секунди. Хронометр цієї марки був на руці першого американця, що здійснив орбітальний політ в 1962 році – Джона Гленна.

У 1985 році відбулося злиття марки з групою TAG Group (Technique d `Avant-Garde), в результаті чого утворилася фірма TAG Heuer, що отримала контрольний пакет акцій. На сьогоднішній день фірма займає п’яте місце в світі за обсягом продажів швейцарських годинників.

Компанія не обмежується лише технологічними нововведеннями, йде постійний пошук новаторського і класичного дизайну. Крім того, вся продукція проходить близько шістдесяти атмосферних і механічних тестів. Як високоякісні спортивні годинник, кожна модель годинника марки TAG Heuer має шість відмінних рис: сталевий браслет з подвійною застібкою, водонепроникність до двохсот метрів, годинна головка, що загвинчується, люмінесцентні стрілки і часові мітки, сапфірове скло і обідок на корпусі, що обертається в одну сторону.

Суть концепції TAG Heuer – поєднання спортивного стилю і шику. Ніхто не може впоратися з таким завданням краще, ніж ця марка.