technomarine_brand

TechnoMarine представляє яскраві стильні моделі для комфортних занять водними видами спорту. Перші ж годинники з підвищеним рівнем водостійкості в напівпрозорому силіконовому корпусі викликали справжній фурор і були моментально розкуплені усіма модниками і модницями. Пізніше з’явилися й інші моделі, які стали не менш популярні. Саме цей бренд вперше в світі з’єднав кольоровий пластик і діаманти. Раніше такий союз «нерівних» важко було навіть уявити!

Основна спеціалізація TechnoMarine – розробка і виробництво спортивних і класичних хронографів. Для оздоблення годинників використовуються дорогоцінні камені, які гармонійно вписуються в плавні обриси корпусів.

Гумор – ще одна важлива складова бренду. Одного разу компанія влаштувала конкурс з пошуками піратської спадщини і випустила спецсерію годинників з циферблатами у вигляді карти скарбів.

Годинники TechnoMarine стали своєрідною альтернативою «стандартним» навколоспортивним моделям, що зробило їх неймовірно популярними серед знаменитостей. Їх із задоволенням носять Ленні Кравіц, Мадонна і багато інших зірок.