ulyssenardin_brand

Компанія Ulysse Nardin була створена в 1846 році як виробник хронометрів – надточних годинникових механізмів для далеких морських подорожей. А її емблемою стало зображення корабельного якоря.

Першу велику перемогу компанія здобула в 1862 році, отримавши вищу нагороду на міжнародній виставці в Лондоні в категорії «Складний годинник та кишеньковий хронометр». Це досягнення поставило марку Ulysse Nardin в один ряд з провідними світовими марками годинників. Після цього компанія отримала ще 4300 перших призів, і 18 золотих медалей на всесвітніх і міжнародних виставках. Але піддатися спокусі почивати на лаврах сьогодні означало б зрадити півторавіковій історії майстерності. Кидати виклик – завжди було частиною філософії Ulysse Nardin.

За 150 років славетної історії Ulysse Nardin було зареєстровано безліч патентів на унікальні технічні винаходи. Це дозволяє компанії виробляти моделі досконалі за якістю і недосяжні для інших майстрів.

У наші дні Ulysse Nardin продовжує свою переможну ходу по світу. Починаючи з 1999 року кожна нова прем’єра Ulysse Nardin стає переможцем в конкурсі “Годинник року” в різних номінаціях. Не встигнувши отримати приз за минулу прем’єру, компанія вже випускає нову модель.