zancan_brand

Компанія Zancan була заснована в 1990 році Робертіно Занканом (Robertino Zancan) і розташована в Понте ді Нант, серед пагорбів у Віченці (Італія).Робертіно втілив своє ставлення, і пристрасть до кольору в ювелірні прикраси Zancan, створивши унікальні вироби, що підкреслюють особистість людини. Його художнє інтуїтивне відчуття постійно вносить оригінальні ідеї, втілені в незвичайні і несподівані форми виробів. Природа і колір, традиція і сучасність є головними елементами, і відмінною рисою колекцій компанії Zancan.

Колекції Zancan – ледь різняться, але кожна по-своєму особлива. Велику увагу Робертіно Занкан приділяв еволюції смаку і стилю життя. Він домігся величезного успіху своїми колекціями. З 2005 року його компанія зайняла лідируюче місце серед модного ринку аксесуарів в Італії.

Оригінальність, порив і виразно якість виробів Zancan зайняли особливу позицію і на міжнародному ювелірному ринку.

Філософія компанії Zancan – почуття, яке не проходить непоміченим. Різнобарвні вироби та аксесуари, де форми, лінії й матеріал поєднуються зі смаком та уявою.

Вироби Zancan для тих, хто цінує деталі та їх оригінальність. Для тих, хто хоче виразити себе через прикраси, які носить. Zancan порушує правила, намагаючись піти від звичайного, даруючи вам частинку витонченої неповторною краси.

Дорогоцінні камені, діаманти, м’які лінії і гра світла задовольнять вимоги будь-якої, навіть найприскіпливішої до деталей жінки. Діаманти, сапфіри, глибокі насичені колірні комбінації підкреслюють привабливість чоловіка, який віддає перевагу класичному або спортивний стилю, але однозначно його цілі і прагнення зрозумілі і визначені. Zancan представляє чисту сутність коштовностей. Крім того, унікальні, особливі дорогоцінні вироби мають дуже раціональну ціну.

Ніяких обмежень, ніяких правил, ніяких компромісів і відповідностей стандартам. Zancan. Бренд, який постійно розвивається і не боїться ризикувати.