Неможливе можливо: Hublot створив перший годинник з яскраво-червоної кераміки

Завжди унікальний, завжди інший. Так можна з упевненістю казати про інноваційний бренд годинників Hublot. Хоч історія компанії і не налічує століть, вона відома у цілому світі завдяки постійним інноваціям у своїй сфері. Цього разу Geneva Watch Center знайомить вас з годинником Big Bang Unico Red Magic, яким компанія Hublot показує світові свій особливий підхід до кераміки. Створивши новий матеріал, бренд знову використав свою безмежну уяву, щоб довести власну унікальність. Цей винахід було зроблено на власному виробництві у відділі Hublot Research&Development. Матеріал, винайдений компанією Hublot, є інноваційним як з точки зору властивостей, так і з боку технологічного процесу.

Details

Damiani Spicchi di Luna – фази місяця як уособлення чарівної жіночої натури

Часто, коли ми чуємо назву нової колекції одного з ювелірних брендів, не завжди можемо зрозуміти, що саме поєднує її, власне, з самими коштовностями. Проте це не про італійський ювелірний дім Damiani.
Представляємо вашій увазі найновішу колекцію бренду Spicchi di Luna, натхненну фазами молодого місяця.
На думку дизайнерів Damiani, вони уособлюють мінливу та завжди чарівну жіночу натуру. Таку як Місяць – теж таємничий, захоплюючий, досконалий. Нову лінію прикрас презентували лише кілька днів тому, а ми раді сповістити вас, що Spicchi di Luna доступна для замовлення у салоні «Женева».

Details

Eberhard&Co – піонери спортивної хронометрії

Годинники компанії Eberhard&Co. вже понад 130 років славляться завдяки розробкам в дусі часу та пристрасті, яку розробники в них вкладають.
З 1887 року швейцарська компанія стала синонімом досконалості та інновацій, які знаходять своє вираження в дорогоцінних хронометрах високого технічного змісту. Етапи еволюції компанії знаменувалися розробкою щоразу нових класів хронометрів: починаючи від кишенькових і перших наручних часомірів до годинників з подвійним хронометражем. Творіння, які відрізняються якістю і стилем, відображають цінності великої швейцарської традиції.

Details

Breitling Chronoliner B04. Годинник капітана повітряного судна

Сьогодні ми в салоні «Женева» презентуємо вам годинник, яким справді захоплюємося самі. Це Breitling Chronoliner B04 – спеціальна версія годинника для капітанів повітряних суден, а також для всіх, хто часто подорожує та змінює часові зони. Точно вимірювати час польоту, жонглюючи часовими поясами: ось місія нового Chronoliner B04.
Цю ексклюзивну версію, випущену обмеженим тиражем, відрізняють сині циферблат з 18-каратною позолотою і керамічний безель, а також мануфактурний калібр Breitling B04, зі згадуваною системою двох часових поясів.

Details

Rotary – швейцарські годинники з англійською душею

Швейцарські годинники Rotary майже 120 років є маркою, яка поєднує в собі демократичність ціни і респектабельність. Головними поціновувачами годинників цієї відомої марки були і є англійці, але і в Україні бренд здобув неабияку популярність. Стриманість і лоск, вишуканість і бездоганний смак – це основні характеристики годинників цього бренду. Всі годинники Rotary водонепроникні, оснащені кварцовим механізмом ЕТА, мають 18-кратну позолоту, штучне сапфірове скло, корпуси і браслети з нержавіючої сталі.
Гордість компанії – три моделі з оборотними корпусами (Reversible, Revelation і Reminder).

Details

Квітучий сад до Дня Валентина. Це Giardini Segreti від Pasquale Bruni

До Свята всіх закоханих ми підготували для вас справді щось дуже оригінальне, адже кожна жінка хоче отримати особливий подарунок. Краса квітучих квітів та пишні весняні листя дерев завжди надихали дизайнерів ювелірних виробів, тому багато брендів мають колекції, певним чином пов’язані з розквітом садів. Нещодавно італійський бренд Pasquale Bruni представив свою версію цієї теми, з колекцією «Giardini Segreti», також відомо під англійською назвою «Secret Gardens». Пелюстки квітів у кожній ювелірній прикрасі оформлені по-різному та мають особливу інтерпретацію в сережках, пестенях, браслетах і підвісках.

Details

Damiani D.Icon – зізнавайтеся у коханні правильно

Невпинно наближається День Валентина. І ми не здивуємося, якщо ваша кохана, як і більшість жінок, буде чекати від вас особливого та екстраординарного подарунка. Тому далі розповімо про щось дуже незвичне. Використання нових матеріалів – це традиція італійських ювелірів з Валенци. Це і недорогоцінні метали, карбон, різноманітні сплави. Сьогодні ж ми знайомимо вас із дуже екстраординарною колекцією виробів з кераміки D.Icon. Кераміка строго і елегантно позначає свою присутність в світі ювелірного дому Damiani.

Details

Hublot Classic Fusion Ceramic Blue – новинка у салоні “Женева”

Термін «фьюжн» досить часто трапляється в сучасній мові: в музиці, дизайні, моді та гастрономії. Це поняття означає змішання кількох технік, стилів, інгредієнтів, матеріалів або концепцій. Серія Classic Fusion від Hublot – типовий приклад такого міксу, за допомогою якого, судячи з самої назви, майстри швейцарського годинникового дому вирішили продемонструвати світу високої годинникової моди парадигми «класичного змішування».
Одним з представників цієї серії є годинник Ceramic Blue, познайомитися з яким ближче вже можна в салоні Geneva Watch Center.

Details

Впевненість у собі, мужність і холод – три константи ювелірних прикрас Zancan

Серед ювелірних домів з віковою історією та сформованою цільовою аудиторією складно зайняти свою нішу. Це вдається лише найталановитішим і найбільш захопленим ідеєю ювелірам. Саме таким, обдарованим і одержимим метою створювати неповторні коштовності для чоловіків, є Робертіно Занкан, засновник бренду Zancan. «Чоловічі прикраси повинні бути створеними або в тісній, наповненій теплом кузні або ж в ультрасучасному лофті в Італії серед пагорбів Віченци», – саме так вважає засновник ювелірної компанії.

Details